Klimatyzacja i wentylacja nowoczesna. Informacje, Porady, wsparcie. Wrocław.

Dziękujemy za wizytę w witrynie ogólnopolskiej grupy www.chlodniej.com.pl oraz www.ogrzej.com.pl

Zapraszamy Państwa do konsultacji, odwiedzin Naszego salonu oraz nawiązania współpracy.

Tomasz

Tel: 570 990 147

info@chlodniej.com.pl

Krzysztof

Tel: 570 990 148

krzysztof@chlodniej.com.pl

Rafał

Tel: 570 007 002

serwis@ogrzej-chlodniej.pl

Propozycja z zakresu klimatyzacji i wentylacji, skierowana do Państwa to:

– kompleksowe i partnerskie wsparcie,

– elastyczne wartości sprzętu i usług,

– kompetencja merytoryczna i techniczna, pełna certyfikacja i uprawnienia,

– sprzedaż, projekty, serwis, diagnozy, pomiary

– rozwiązania klimatyzacji dla mieszkań, domów, biur, obiektów przemysłowych i użytkowych. Wyróżnia nas uważność na potrzeby Klientów.

Nasze portfolio to długoletni zbiór wiedzy praktycznej oraz wyniki naszej pracy w postaci bardzo pokaźnej ilości instalacji, konsultacji, serwisów, diagnoz, regeneracji i modyfikacji. Z uwagą skupiamy się na realizacji potrzeb Klientów.

Owocem tego są bardzo pomocne i motywujące nas opinie Klientów oraz otrzymane referencje. Zarówno od Klientów prywatnych jak i Państwowych Instytucji.

Siedziba salonu ekspozycji klimatyzacji i konsultacji mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Brzeskiej 31

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: The user must be an administrator, editor, or moderator of the page in order to impersonate it. If the page business requires Two Factor Authentication, the user also needs to enable Two Factor Authentication. Type: OAuthException
Dzień dobry 😉 !Co zrobić , aby nasza klimatyzacja nam służyła? Serwisem i czyszczeniem! Serwisowanie klimatyzacji, musi się odbywać także po gwarancji, oraz też zaleca się, aby była robiona MINIMUM 2 razy w roku. Tylko w ten sposób klimatyzatory będą nam służyły prawidłowo, oraz jeszcze długo po gwarancji. 😀Dodatkowo warto nadmienić że nie czyszczenie klimatyzacji może spowodować u nas rozmaite choroby. Dlatego ważne by dbać nie tylko o sprzęty domowe, ale też o rodzinę.Dla tych, którzy jeszcze w tym roku nie zamówili serwisu, albo zamierzają umówić drugi, przypominamy telefony naszych serwisantów:Paweł 570 990 147Rafał 570 007 002 #klimatyzacja #serwis #serwisklimatyzacji #zdrowie See MoreSee Less
View on Facebook
Dzień dobry 😉 , choć może dzisiejszy dzień jest deszczowy i wilgotny, a w związku z tym mało osób myśli o klimatyzacji, to jednak właśnie w takim dniu należy przypomnieć o jej serwisowaniu.Czemu przypominamy o serwisowaniu klimatyzacji właśnie w taki chłodny i wilgotny dzień jak dziś? Bo to idealne warunki dla zarodników grzybów i pleśni!Jak im zapobiec, aby nasza klimatyzacja nam służyła? Serwisem i czyszczeniem! Serwisowanie klimatyzacji, aby nam dobrze służyła w domu, czy w biurze, musi się odbywać także po gwarancji, oraz też zaleca się, aby była robiona MINIMUM 2 razy w roku. Tylko w ten sposób klimatyzatory będą nam służyły prawidłowo, oraz jeszcze długo po gwarancji. 😀Dla tych, którzy jeszcze w tym roku nie zamówili serwisu, albo zamierzają umówić drugi, przypominamy telefony naszych serwisantów:Rafał 570 007 002Paweł 570 990 147Ps: Doszły nas słuchy, że w naszym rejonie, młodsze konkurencyjne ekipy, nie chcą serwisować klimatyzatorów od konkurencyjnych firm. My dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nie mamy z tym problemu 😉PS2: W komentarzu zdjęcia dla ludzi tylko o mocnych nerwach ( klimatyzator w środku po 2,5 rocznej przerwie od serwisu ). See MoreSee Less
View on Facebook
Klimatyzatory LG oraz Mitsubishi. Rozsądny wybór między najniższą ceną a przesadnym inwestowaniem w najwyższej klasy jednostki. Mamy dla Państwa bony o wartości 300 zł na zakup sprzętu z montażem. Salon ekspozycji i nasi doradcy zapraszają w odwiedziny lub do kontaktu See MoreSee Less
View on Facebook

Polecam, szybko, sprawie i profesjonalnie a co najwazniejsze dobra cena.
Game Owner
Game Owner
2022-11-08
Firma godna polecenia 👍🏻 Bardzo profesjonalni oraz pracowici w tym co robią! Usługa została wykonana solidnie z dbałością o każdy szczegół. Pełne zaangażowanie oraz szybki montaż ✨ Polecam!
Karolina K
Karolina K
2022-07-26
Bardzo polecam!
Adrianna Socha
Adrianna Socha
2022-07-21
Klimatyzacja,system grzewczy spełnia moje oczekiwania . Są funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Niesamowita firma w każdym calu. Zarówno w doradztwie jak i usłudze montażu.
Magda Prosniak
Magda Prosniak
2022-07-21
serwis klimatyzacji na wysokim poziomie, dokładnie. Będę korzystać z usług tej firmy.
Karolina Sado
Karolina Sado
2022-05-17
Bardzo fachowe i profesjonalne podejście. Od samego początku czułem, że jestem zrozumiany potrzebowo oraz zaopiekowany, że wszystko będzie tak jak powinno. Pan Tomasz stanął na wysokości zadania i pomimo "trudniejszego" zamówienia związanego ze specyficznymi potrzebami udało się. Natomiast Pan Rafał (monter) również wykazał się profesjonalizmem podczas montażu jednostki.
Michał Marini
Michał Marini
2022-04-22

Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje