Klimatyzator SAMSUNG CEBU

 3,998.00 9,048.00

  •  Sterownik bezprzewodowy WiFi Kontrola kierunku przepływu powietrza Easy Filter Plus (Anti-Bacteria) Auto czyszczenie (samoczyszczenie) SmartThings Wskaźnik czyszczenia filtra Wyświetlacz temperatury Wyświetlacz On/Off Sygnalizator dźwiękowy On/Off Timer 24h Auto przełączanie Auto restart
+

CEBU Samsung AR09TXFYAWKNEU

 

Klimatyzator Samsung Cebu to bardziej inteligentny sposób życia jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki funkcji AI Auto Comfort możesz cieszyć się inteligentnym życiem. Funkcja automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia. W oparciu o wybraną przez Ciebie temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki.

Fast Cooling Teraz możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej*. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni**, wynoszącej nawet 15 metrów.

SmartThings Kontroluj temperaturę w swoim domu, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze. Dzięki aplikacji SmartThings* możesz zdalnie kontrolować i monitorować klimatyzator za pomocą jednego dotknięcia. Albo po prostu powiedzieć systemowi sztucznej inteligencji*, czego chcesz***, a on się tym zajmie. System może nawet podpowiadać Ci najlepsze ustawienia.

 

Klasa efektywności energetycznej urządzenia Samsung AR09TXFYAWKNEU to A++ (SEER) i A+ (SCOP).

Standardowy okres gwarancji firmy Samsung to 3 lata na urządzenia i 5 lat na sprężarki. Istnieje możliwość wydłużenia okresu gwarancji na urządzenia do 5 lat. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać przedłużenie gwarancji na Samsung CEBU AR09TXFYAWKNEU.

Dostępne modele:

2.50/3.20 kW, 3.50/3.50 kW, 5.0/6.0 kW, 6.50/7.40 kW

SKU: N/A Kategoria:
Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje