Klimatyzator MDV OASIS ZOP-12N8-A1

 5,250.00 5,450.00

Inteligentne oko Filtr wysokiej gęstości Praca w niskich temperaturach Funkcja pracy awaryjnej Detekcja wycieku czynnika Funkcja snu 1W w trybie czuwania Praca ekonomiczna Funkcja Turbo Funkcja Przy mnie Jonizator Sterowanie WiFi Auto restart

+

Oasis MDV ZOP-09N8-A1

 

Klimatyzacja MDV Oasis to nowoczesne urządzenie gwarantujące komfort użytkowania, niezawodność działania, energooszczędność oraz świeże, czyste powietrze w pomieszczeniu dzięki jonizatorowi, szeregowi filtrów i samooczyszczaniu. Zasięg powietrza emitowanego przez klimatyzator MDV Oasis sięga aż 20m. Ponadto Oasis posiada najwyższą klasę energooszczędności zarówno chłodzenia, jak i grzania: A+++!

Energooszczędne chłodzenie i grzanie

Dzięki najwyższej klasie energooszczędności A+++ chłodzenia i grzania klimatyzator MDV Oasis jest atrakcyjnym urządzeniem gospodarstwa domowego zarówno na lato, jak i na jesień i zimę – dogrzewanie i chłodzenie nie jest już tak kosztowne jak dawniej.

Inteligentne oko

Wbudowany czujnik podczerwieni wykrywa ruch człowieka, co pozwala na bardziej komfortowe i ekonomiczne korzystanie z urządzenia. Nawiew powietrza jest tak ukierunkowany, by unikać bezpośredniego powiewu na użytkowania. Po opuszczeniu pomieszczenia na dłużej niż 30 minut, sprężarka przełączy się na pracę z niższą częstotliwością.

Regulacja wilgotności

Dzięki wbudowanemu czujnikowi wilgotności podczas pracy klimatyzatora w trybie osuszania możemy dostosować wilgotność powietrza w pomieszczeniu od 35% do 85% z 5% precyzją.

Jonizator

Neutralizuje kurz, roztocza, bakterie i wirusy. Jonizator może emitować do powietrza aż 2 miliony jonów dodatnich i ujemnych, eliminując z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki. Dzięki temu Oasis pozwala cieszyć się wyjątkowo świeżym i czystym powietrzem.

Frost Protect

Funckaj ta zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia podczas dłuższej nieobecności w okresie zimowym, utrzymując minimalną temperaturę 8°C.

Funkcja ECO

Pozwala na oszczędność aż ok. 60% energii w czasie 8 godzin chłodzenia.

 

Klasa efektywności energetycznej urządzenia MDV ZOP-09N8-A1 to A+++ (SEER) i (SCOP).

Dostępne modele:

2.60/4.10 kW, 3.50/4.30 kW

SKU: N/A Kategoria:
Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje