Klimatyzator MDV AROMA ZAF-09N8-B1

 2,890.00 6,290.00

  •  WiFi Funkcja Turbo Timer Praca awaryjna Praca w niskich temperaturach Ciepły start 1W w trybie czuwania Mono i multi kompatybilne Pamięć ustawień żaluzji Auto restart Inteligentna modulacja prędkości obrotowej wentylatora 5 prędkości wentylatora Funkcja snu Filtr aromatyczny (opcja)
+

Aroma MDV ZAF-09N8-B1

 

Nazwa tego klimatyzatora nie jest przypadkowa. Można w nim opcjonalnie zamontować jaśminowy filtr aromatyczny, który zapewnia uczucie świeżości przez wiele tygodni. Co jeszcze wyróżnia Aromę? Nie zapominajmy, że klimatyzacja może też grzać i być wykorzystywana przez cały rok. Włączenie funkcji Turbo pozwala na automatyczne uruchomienie wentylatora na najwyższych obrotach, aby jak najszybciej schłodzić lub właśnie ogrzać pomieszczenie.

Potrzebujesz ograniczyć koszty? W trybie czuwania poprzez odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów zużycie energii zostaje ograniczone do 1 W. Uzyskujemy zatem oszczędność w stosunku to innych urządzeń które w tym trybie pobierają 5W.

Tylko 1W w trybie czuwania

W trybie czuwania, poprzez odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów elektronicznych, zużycie energii zostaje ograniczone do 1W. W porównaniu do konwencjinalnych urządzeń pobierających w trybie czuwania 5W uzyskujemy oszczędność do 80%.

Klimatyzator opcjonalnie wyposażony jest w aromatyczny filtr, który zapewnia uczucie jaśminowej świeżości przez wiele tygodni.

 

Klasa efektywności energetycznej urządzenia MDV ZAF-09N8-B1 to A++ (SEER) i A+ (SCOP).

Dostępne modele:

2.6/2.9 kW, 3.50/3.80 kW, 5.30/5.60 kW, 7.0/7.3 kW

SKU: N/A Kategoria:
Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje