Klimatyzator MDV ALL EASY ZAE-09N8-A1

 3,550.00 6,450.00

 Pilot bezprzewodowy Łatwa instalacja Wyciszenie Detekcja wycieku czynnika Praca awaryjna Praca w niskich temperaturach Ciepły start 1W w trybie czuwania Mono i multi kompatybilne Pamięć ustawień żaluzji Auto restart Timer Inteligentna modulacja prędkości obrotowej wentylatora Dwustronne podłączenie odpływu skroplin 5 prędkości wentylatora Sterowanie WiFi (opcja) Sterownik przewodowy (opcja) Sterownik centralny (opcja)

+

All Easy MDV ZAE-09N8-A1

 

Ścienny klimatyzator MDV All Easy pozwala zaoszczędzić czas przy montażu. Wszystko to dzięki zmodyfikowanemu terminalowi podłączeniowemu, masywnej płycie montażowej oraz dużej ilości miejsca na rury i okablowanie.

Łatwe czyszczenie

Łatwe do demontażu filtry mogą zostać wyjęte z urządzenia bez otwierania panelu. Dodatkowo, możliwe do zdemontowania żaluzje sprawiają, że klimatyzacja MDV All Easy pozwala skrócić czas czyszczenia klimatyzatora nawet o połowę, w stosunku do standardowych urządzeń.

Łatwy serwis

Nowy projekt obudowy z uniwersalną płytą sterującą, która jest jednakowa dla każdej wielkości urządzenia. Płyta i elementy elektroniki są bardzo łatwe do zdemontowania, co pozwala na przyspieszenie serwisowania.

 

Klasa efektywności energetycznej urządzenia MDV ZAE-09N8-A1 to A++ (SEER) i A+ (SCOP).

Dostępne modele:

2.6/2.9 kW, 3.50/3.80 kW, 5.30/5.60 kW, 7.00/7.60 kW

SKU: N/A Kategoria:
Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje