Klimatyzator, klimatyzacja AUX Q-Smart Plus

 2,100.00

+

Klimatyzator Q-Smart Plus
wyróżnia się doskonałym designem dopracowanym w każdym calu, zaprojektowany w duchu najnowszych trendów wnętrzarskich znakomicie wpasuje się w klimat eleganckich wnętrz subtelnie podkreślając ich styl.
Zaawansowana filtracja
💥Filtr antybakteryjny.
💥Filtr o wysokiej gęstości.
💥Wysokiej jakości sprężarka.
💥Szeroki nawiew powietrza.
W trosce o środowisko
💥Niski współczynnik GWP – 675,
czyli nie niszczy warstwy ozonowej.
💥Podlega recyklingowi,
czyli może zostać użyty ponownie.
💥Wysoka wydajność,
czyli o 30% mniej czynnika w instalacji.
💥Większa efektywność energetyczna,
czyli oszczędność.
💥Mała toksyczność.
czyli bezpieczeństwo użytkowania.
W trosce o najwyższy komfort.
💥Funkcja I FEEL.
Funkcja inteligentnego odczytu temperatury umożliwia dokładne dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.
💥Tryb pracy nocnej.
Po włączeniu funkcji snu, urządzenie podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę, po czym klimatyzator wyłącza się.
💥Tryb turbo.
Funkcja turbo umożliwia schłodzenie/ogrzanie pomieszczenia w bardzo krótkim czasie poprzez maksymalne zwiększenie prędkości obrotowej wentylatora jednostki wewnętrznej (wykorzystanie najwyższego biegu wentylatora).
💥Tryb czuwania.
W trybie czuwania, dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3W na godzinę.
Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje