Klimatyzator, Klimatyzacja Aux Freedom Plus.

 2,100.00

+

Klimatyzacja ❄AUX Freedom Plus❄ dedykowana osobom stawiającym na ekonomiczne, uniwersalne, ale jednocześnie nowoczesne rozwiązania.
Minimalistyczna stylistyka z bogatym wachlarzem funkcji w atrakcyjnej cenie.👍❄
💎Jonizator powietrza💎
💎Filtr o strukturze plastra miodu💎
Filtr powietrza o strukturze plastra miodu skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu, takie jak kurz i pył.
💎Filtr antybakteryjny💎
💎Funkcja samooczyszczania💎
Dzięki funkcji kompleksowego samooczyszczania, wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości poprzez eliminowanie wilgoci oraz hamowanie rozwoju bakterii, pleśni i grzybów.
💎Niski współczynnik GWP – 675,💎
czyli nie niszczy warstwy ozonowej.
💎 Podlega recyklingowi,💎
czyli może zostać użyty ponownie.
💎Wysoka wydajność,💎
czyli o 30% mniej czynnika w instalacji.
💎Większa efektywność energetyczna,
czyli oszczędność.
💎Mała toksyczność,💎
czyli bezpieczeństwo użytkowania.
💎Funkcja I FEEL💎
Funkcja inteligentnego odczytu temperatury umożliwia dokładne dopasowanie temperatury nawiewu do warunków panujących aktualnie w pomieszczeniu, przez co pozwala uzyskać maksymalny komfort przy niskim zużyciu energii.
💎Tryb pracy nocnej💎
Po włączeniu funkcji snu, urządzenie podczas dwóch pierwszych godzin pracy w trybie chłodzenia podnosi nastawioną temperaturę o 1°C na godzinę (w trybie ogrzewania obniża temperaturę). Przez 5 następnych godzin utrzymuje osiągniętą temperaturę, po czym klimatyzator wyłącza się.
💎Tryb turbo💎
Funkcja turbo umożliwia schłodzenie/ogrzanie pomieszczenia w bardzo krótkim czasie poprzez maksymalne zwiększenie prędkości obrotowej wentylatora jednostki wewnętrznej (wykorzystanie najwyższego biegu wentylatora).
💎Tryb czuwania💎
W trybie czuwania, dzięki specjalnie zaprojektowanej płycie PCB i odłączeniu zasilania od nieużywanych podzespołów jednostki, możliwe jest obniżenie zużycia energii elektrycznej przez klimatyzator aż do 0,3W na godzinę.
Dostępne modele:

3.50/3.80 kW, 5.30/5.60 kW

Close My Cart
Close

Close
Klimatyzacje